Veebipoe www.marakratt.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Homfort OÜ (registrikood 14823923)

Palume tutvuda kehtivate piirangutega ning korraga enne broneerimise alustamist: www.kriis.ee

Mängumaa on avalik koht. Kui soovid pidada privaatpidu, siis küsi selleks hinnapakkumist: info@marakratt.ee

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoes mängutubade broneeringute tegemisel ja lisateenuste valimisel.

Veebipoes pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Teave teenuse kohta (nt. tegevuse kestvus) on esitatud Veebipoes vahetult pakutavate teenuste juures.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud teenus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Maksete tegemisel on võimalik tasude erinevate Eestis saadaolevate pankade pangalinkidega. Maksmisel on võimalikuks valuutaks vaid Euro.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Maksmise järel saadetakse kliendile koheselt e-mail, milles kinnitatakse broneeringutasu kättesaamist ja ka soovitud aja broneerimist kliendile.

Kui broneeritud aega või lisategevust ei ole võimalik pakkuda, teavitatakse sellest ostjat ning tagastatakse tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 72 tundi enne broneeringu aega.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Lepingust taganemiseks või muutmiseks tuleb esitada taganemise avaldus kirjalikult e-postile broneering@marakratt.ee.  Kui see on vähem kui 72 tundi enne broneeringu tähtaega, siis broneeringutasu (50% summast) ei kuulu tagastamisele. Broneeringut saab ümber tõsta ainult ühe korra. Broneeritud aega on võimalik ümber tõsta maksimaalselt 1 (ühe) aasta jooksul esialgsest kuupäevast. Erandjuhtudel vahetame broneeringutasu sama summa väärtuses kinkepiletite vastu, millega on võimalik tulla külastama Marakrati mängukeskust.
Kui tellitud olid tooted/teenused, mis tühistamise hetkeks juba valmis/valmistamisel, siis nende puhul ei tagastata 100% summast.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@marakratt.ee või helistada telefonil: +372 55605048

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

NB! BRONEERINGUTASU PUHUL TULEB SÜNNIPÄEVA TEINE OSA MAKSTA KOHAPEAL KAS SULARAHAS VÕI KAARDIGA! PALUME ÜLEKANNET ILMA KONTONUMBRIT KÜSIMATA MITTE TEHA.

Sünnipäevatoa eeskirjad:

Soovime, et Marakratis peetav sünnipäev mööduks kõigi jaoks rõõmsalt ja muretult!
Sisenedes meie mängukeskusesse annab laps, lapsevanem või volitatud isik ühtlasi oma nõusoleku mängukeskuse sisekorraeeskirja järgimiseks.
 1. Peo pidamiseks on ette nähtud esmaspäevast laupäevani 3 tundi, pühapäeval  2,5 tundi.
 2. Ettevalmistusi saab tulla tegema 10 minutit enne sünnipäeva algust.
 3. Sünnipäevatoa ruumid palume vabastada õigeaegselt. Ületatud aja eest peab tasuma lisatasu, seepärast soovitame hakata asju kokku panema 20 minutit enne peoaja lõppu. Ülemindud aja eest lisatasu: E-R 15 € iga 0,5 tunni eest / L-P 20 € iga 0,5 tunni eest.
 4. Tordivulkaane ei ole lubatud kasutada. Lubatud on kasutada vaid tavalisi tordiküünlaid.
 5. Sünnipäevatoas on kasutamiseks olemas järgmised abivahendid: veekeetja, mikrolaineahi, külmkapp, salatikausid, suured liuad, väikesed kausid, taldrikud, klaasid, tassid, lusikad, noad, kahvlid, morsikannud, lõikelaud, tordilabidas ja lillevaasid.
 6. Võimalus rentida kohvimasin 20 € eest. Hind sisaldab kohviube ja piima.
 7. Sünnipäeval pakutavaid sööke ja jooke palume tarbida ainult sünnipäevatoas.
 8. Sünnipäeva korraldaja vastutab peol viibivate külaliste eest.
 9. Sünnipäevatoas on keelatud tarbida alkoholi ning teisi meelemürke.
 10. Pärast peo lõppu palume taastada sünnipäevatoas selline olukord nagu see oli saabudes.
 11. On võimalik tellida peojärgne koristus – see maksab 30 eurot. Palun teavita koristusteenuse soovist teenidajat.
 12. Mängukeskuses mängides palume olla sõbralikud ja arvestada teistega.
 13. Palume hoolikalt hoida mängukeskuses olevaid mänguasju.
 14. Enda ja teiste ohutuse eesmärgil palume liumägedest mitte alla sõita traktorite ega teiste mänguasjadega.
NB! Lähtuvalt tervisekaitsenõuetest palume kõigil sünnipäevalistel kanda sokke. Palume sellest teavitada ka kõiki oma külalisi! Need külastajad, kes unustavad sokid koju, saavad need osta teenindajalt.

NB! Riigipühadel maksab 3 tunnine sünnipäevatoa kasutamine 110.-

NB! Kui soovid broneerides maksta mitte kogu teenuse hinna vaid ainult 50% summast, siis kasuta Kassas “Kupongi koodina” sõna – Ettemaks

Toredat sünnipäevapidu!